Categories
healthblog

Brīvība doties pusdienās bez bailēm kopā ar citiem vakcinētajiem.

Brīvība doties pusdienās bez bailēm kopā ar citiem vakcinētajiem.

Brets Kelmans ir Tenesijas veselības aprūpes reportieris. Viņu var sazināties pa tālruni 615-259-8287 vai [email protected]. Sekojiet viņam Twitter vietnē @brettkelman.

Paturot to prātā, eksperti uzskata, ka sajūta, ka ir viegli satraukts, satraukts vai izsmelts, šobrīd ir pilnīgi normāla reakcija.

SAISTĪTI: Ārsti saskata garīgās veselības problēmas, jo daži atguvušies no COVID-19 cīnās ar trauksmi

Tātad, kas var palīdzēt?

Padomniece Eimija Aleksandra norādīja uz diviem jēdzieniem: tuvoties sev un citiem gan ar līdzjūtību, gan zinātkāri. Paužot bažas par citiem un izpētot, kāpēc jūs jūtat noteiktas lietas vai kāpēc citi tās jūt, var mazināt spriedzi un veicināt saziņu un veselību.

"Mēs varam ļaut viens otram būt tur, kur esam," viņa teica.

Aleksandrs, kurš ir licencēts laulību un ģimenes terapeits un Patvēruma konsultāciju centra direktors Franklinā, Tenesī, arī teica, ka katrs cilvēks apstrādās unikāli.

"Mēs visi esam piedzīvojuši kaut ko tik nozīmīgu pēc pēdējiem 15 mēnešiem," viņa teica. "Stress un traumas samazina mūsu tolerances logu."

Cilvēka "tolerances logs" ir vieta, kur viņš var darboties visefektīvāk. Cilvēki mēdz justies nejutīgi, letarģiski, nemotivēti un nomākti, kad viņi nokrīt zem sava tolerances loga, sacīja Aleksandrs. Kad viņi nokrīt virs sava tolerances loga, viņi var justies nemierīgi, panikā un satracināti. Ir svarīgi saprast, ka jūs un apkārtējie cilvēki šobrīd var būt ierobežotāki un vieglāk iedarbināmi, sacīja Aleksandrs.

"Kad mēs esam sazinājušies ar savām grūtībām, tas padara mūs tik daudz līdzjūtīgākus pret citiem cilvēkiem, nekā pret viņiem," viņa teica.

Traumas ir kaut kas, ko piedzīvo katrs cilvēks, neatkarīgi no tā, cik vienkārši vai sarežģīti, sacīja Aleksandrs. Lai palīdzētu to definēt, viņa atsaucās uz to, ko reiz teicis psihologs un traumu eksperts Pīters Levins: "Trauma nav tas, kas ar mums notiek, bet gan tas, ko mēs turam sevī, ja nav empātiska liecinieka."

Citiem vārdiem sakot, kad cilvēkiem nav izejas savām ciešanām, tas kļūst traumatiski, sacīja Aleksandrs.

"Trauma ir tad, kad mēs iestrēgsim, vienkārši un vienkārši," viņa teica.

Pēc Aleksandra domām, var palīdzēt sazināties ar cilvēkiem, kuriem uzticaties, un runāt par notikušo, kā arī izveidot veselīgu rutīnu, meklēt terapiju vai pat pievienoties atbalsta grupai. Vingrinājumi un kustības ir arī spēcīgi instrumenti, kas palīdz apstrādāt traumas.

"No fizioloģiskā viedokļa trauma ir nespēja izlādēt pieredzes negatīvo enerģiju," sacīja Aleksandrs.

Vairāk par visu ir svarīgi dot sev un citiem laiku traumu apstrādei.

RAKTI DZĪKĀK: Vai tā sajūta, ko tu nevari nosaukt? To sauc par emocionālu izsīkumu.

Arī zaudējumi pandēmijas laikā cilvēkiem ir bijuši dažādos veidos, sacīja Aleksandrs. Daži, iespējams, ir zaudējuši mīļoto, darbu vai māju. Citi var cīnīties ar attiecību zaudēšanu vai pat vietas un drošības sajūtu.

Ar zaudējumiem nāk skumjas, un šis process katram cilvēkam var izskatīties pilnīgi atšķirīgs, sacīja Aleksandrs. Pieci skumju posmi ietver noliegumu, dusmas, kaulēšanos, depresiju un pieņemšanu. 2019. gadā autors un bēdu eksperts Deivids Keslers detalizēti aprakstīja arī sesto sēru posmu: jēgas atrašanu. Posmi ne vienmēr notiek secīgi un dažreiz var atkārtoties. Ne visi piedzīvos arī visus posmus.

"Bēdas ir tikpat unikālas kā jūsu pirkstu nospiedums," sacīja Aleksandrs.

Kā tagad izskatās “jaunais normālais”?

Bieži atkārtotā frāze "jaunais normāls" ir ieguvusi citu nozīmi, jo ierobežojumi tiek atcelti un aktivitātes tiek atsāktas klātienē. Uzvedības veselības eksperts Dr. Abhinav Saxena teica, ka, lai noteiktu, kas ir "normāls", katrai personai būs vajadzīgs laiks.

"Nākamos sešus mēnešus līdz divus gadus ir jābūt ļoti plašam" normālu" diapazonam," sacīja Saksena, kura ir Vanderbiltas Universitātes Medicīnas centra uzvedības veselības pakalpojumu medicīnas direktore. "Katram jāiet savā tempā un jāpārbauda ūdeņi."

Piemēram, pilnībā vakcinētai personai var rasties nesaskaņas par to, vai joprojām valkāt masku apkārtējiem. Daži var izvēlēties turpināt to valkāt, jo tas viņiem liek justies drošāk vai vēlas radīt mieru apkārtējiem. Citi var izvēlēties iztikt bez tā, jo viņi vēlas pieņemt nesen atvieglotās Slimību kontroles un profilakses centru vadlīnijas.

"Abas uzvedības ir piemērotas," sacīja Saksena.

Taču, ja pilnībā vakcinēts cilvēks turpina sociāli izolēties tādā veidā, kas nav nepieciešams, viņš sacīja, tas var kļūt neveselīgi un kaitīgi.

Pēc Saxena teiktā, būs vajadzīgi gadi, lai pilnībā redzētu pandēmijas ietekmi uz garīgo un uzvedības veselību. Viņš arī teica, ka daudzi pacienti izlaida vai izvairījās no garīgās veselības apmeklējumiem ierobežotu vai tikai virtuālu apmeklējumu iespēju dēļ. No otras puses, viņš cer, ka paplašinātās televeselības iespējas kļūs par daļu no "jaunās normas" un palielinās pieejamību.

Kad cilvēki mācās orientēties šajā nākamajā nodaļā, Saksena sacīja, ka ir svarīgi "piesieties" procesam. Lai gan lietas var neatgriezties tā, kā bija, tas nenozīmē, ka nav iespējams atrast veselīgu līdzsvaru.

"Nevairieties no tā," viņš teica. "Lūdziet palīdzību. Covid piespieda mūs patiesi pārdomāt to, kas mums ir svarīgs un svarīgs. Mēs esam pārtraukuši katru dienu uzskatīt par pašsaprotamu."

Padomdevējs Aleksandrs atkārtoja šo koncepciju, skaidrojot "pēctraumatiskās izaugsmes" spēku.

"Pēctraumatiskā izaugsme nav tikai noturība, tā nav tikai atgriešanās," viņa teica. "Pēctraumatiskā izaugsme notiek, kad kaut kas mūs satricina un liek mums pārvērtēt savas vērtības, attiecības un saistības. Mēs to nedarām vieni. Mēs no tā izejam ar bagātāku, dziļāku dzīves novērtējumu. Pateicoties tam, mēs varam būt labāki."

Resursi garīgajai veselībai

CDC piedāvā plašu garīgās veselības resursu klāstu vietnē cdc.gov/mentalhealth , tostarp garīgās veselības viktorīnu un rīku terapeita atrašanai. Tenesī štatā ir arī garīgās veselības resursu centrs vietnē tn.gov/behavioral-health/mental-health-services.html .

Uzziniet vairāk par The Refuge Center vietnē refugecenter.org un Vanderbilt garīgās veselības un labklājības resursiem vietnē vanderbilt.edu/wellbeing .

Atrodiet reportieri Reičelu Vegneri vietnē [email protected] vai vietnē Twitter @rachelannwegner .

Nešvila plāno vakcinēt 10 000 iedzīvotāju vienas dienas laikā 20. martā Nissan stadionā paredzētajā pasākumā, kas ir līdz šim lielākais Tenesī izsludinātais masu vakcinācijas pasākums.

Pasākumā tiks izmantota tikai vienas devas Johnson & Johnson vakcīna, tāpēc dalībniekiem nebūs jāmeklē otrā deva citur, norāda Nešvilas metro Sabiedrības veselības departaments. Pasākums ilgs no pulksten 6 līdz 19 stadiona stāvlaukumos no A līdz D, teikts ziņu izlaidumā.

Reģistrācija sākas trešdien pulksten 10:00 vietnē covid19.nashville.gov . Atbilstība ir ierobežota personām, kas ir sasniegušas 65 gadus vecumu vai vakcinācijas fāzē 1A, 1B vai 1C, teikts ziņu izlaidumā, kurā tika paziņots par pasākumu. Pieteikšanās pa tālruni nav pieejama.

Lai rindas būtu pēc iespējas īsākas, tie, kas piesakās Nissan Stadium pasākumam, tiek aicināti uz pasākumu ierasties ar vairākiem reģistrētājiem vienā automašīnā, bet ne vairāk cilvēku, nekā ir durvju skaits transportlīdzeklī.

"20. marta masveida vakcinācijas pasākums Nissan stadionā būs pagrieziena punkts Nešvilas cīņā pret pandēmiju," ziņu izlaidumā sacīja mērs Džons Kūpers. "Vienas dienas laikā Sabiedrības veselība plāno vakcinēt 10 000 mūsu iedzīvotāju, lai tuvinātu mūsu pilsētu ganāmpulka imunitātei un atgriešanās pie normālas dzīves."

VAKCĪNAS: "Prieks jūtas dīvains": Tenesieši steidzas reģistrēties, jo beidzot atveras slūžas

Nissan stadiona pasākums, visticamāk, būs pirmais no vairākiem liela mēroga vakcinācijas pasākumiem, kas tiek rīkoti, palielinoties vakcīnu piegādei visā štatā. Nešvilas amatpersonas sagaida, ka stadiona pasākums būs pirmais no vairākiem "liela mēroga braucieniem" tuvāko nedēļu laikā, un valsts veselības aizsardzības amatpersonas ir apsvērušas līdzīgus pasākumus Dollywood Pigeon Forge un Neshville Superspeedway Libānā.

Tenesī šonedēļ ir paredzēts saņemt aptuveni 200 000 vakcīnu devu, un sagaidāms, ka marta beigās piegādes krasi palielināsies, ziņo valsts veselības departaments.

VĪRUS: daudziem Nešvilas slimnīcas darbiniekiem tas bija grūtākais gads. Dažiem tas bija pēdējais.

Vakcinācijas pasākums 20. martā vēl vairāk nostiprinās Nissan stadionu, kurā atrodas Tenesī Titans, kā stūrakmeni Nešvilas koronavīrusa atbildes reakcijai. Pilsēta apmēram gadu ir izmantojusi stāvlaukumu pie stadiona kā piebraucamo testēšanas vietu, un stadions iepriekš tika izmantots kā ziedoto aizsardzības līdzekļu savākšanas vieta veselības aprūpes darbiniekiem.

“Nissan Stadium lepojas ar to, ka apkalpo Nešvilas kopienu, ne tikai izklaidē līdzjutējus spēļu dienās,” ziņu izlaidumā sacīja Titans vecākais viceprezidents Ādolfo Bērzs. "Stadiona izmantošana būtisku pakalpojumu sniegšanai sabiedrībai ir atbildība, ko mēs uztveram ļoti nopietni, un mēs esam lepni pievienoties citu komandu stadioniem visā NFL, atbalstot mūsu valsts vakcinācijas centienus."

Brets Kelmans ir Tenesijas veselības aprūpes reportieris. Viņu var sazināties pa tālruni 615-259-8287 vai brett.ke[email protected]. Sekojiet viņam Twitter vietnē @brettkelman.

Nē, es teicu, tas nevar būt īsts.

Pagājušajā piektdienā kāda sieviete Facebook grupā Tennessee Vaccine Hunters publicēja Sentmasas slimnīcas tīmekļa vietnē, ka ir saņēmusi tikšanos tajā pašā dienā. Tad viņa ievietoja saiti uz to.

Es noklikšķināju uz saites, un vietne izskatījās likumīga. Mans vēders uzlēca.

Man ir hipertensija un ĶMI tuvojas piena kokteiļa kaloriju skaitam, tāpēc es kvalificējos 1.c grupai. Pēc atbildes uz dažiem jautājumiem vietnē man bija tikšanās uz pirmdienu. Es saņēmu detalizētu e-pastu par stāvvietu, kur doties iekšā slimnīcā un ko ņemt līdzi.

Mans vēders atkal uzlēca un asaras dzēla acīs. Vai es tiešām saņemu savu pirmo šāvienu?

COVID-19 VAKCĪNAS: “Prieks jūtas dīvains”: Tenesieši steidzas reģistrēties, jo beidzot atveras vakcīnas slūžas

Pirmdien es uzvilku kreklu ar īsām piedurknēm — katram gadījumam — un braucu uz Sentomasu Vestu, noparkoju tur, kur man vajadzēja novietot automašīnu, pie durvīm pārbaudīju temperatūru un iegāju vakcīnas klīnikā.

— Vārds? smaidoša medmāsa jautāja.

"Breds Šmits."

"Jā," viņa teica, skatoties savā klēpjdatorā, "šeit tu esi."

Sasodīts karsti. Manas acis piepildījās ar asarām.

Es domāju par savu draugu Čaku Spinksu, ceļojošu medmāsu, kurš ir vērojis COVID-19 pacientu nāvi intensīvās terapijas nodaļā. Es domāju par cilvēkiem, kurus es pazinu vietnē w-loss-website.com atveseļošanās laikā un kuri pandēmijas laikā piedzīvoja recidīvu un pārdozēja. Es domāju par vairāk nekā 11 000 tenesiešu, kurus nogalināja vīruss.

COVID-19: Tūkstošiem nomira, un viņi atstāja miljonus, lai sērotu sēru pilnā gadā

Man ir labāk nekā labi. Esmu pacilāts un dziļi atvieglots.

Es līdz tam brīdim nezināju, cik daudz satraukuma esmu bijis par Covid-19 saķeršanu vai, vēl ļaunāk, izplatot to cilvēkiem, kurus mīlu.

Es līdz tam nezināju, cik ļoti man pietrūka savas ģimenes, kas visi dzīvo ārpus pilsētas.

Es nemaz nenožēloju, ka izlaidu pēdējo tikšanos manas māsas Robinas mājā Pitsburgā. Es nesapratu, cik ļoti man pietrūka radinieku un draugu apskaušanas, cik ļoti man pietrūka būt cilvēku tuvumā, nedomājot, vai es saslimšu vai nomiršu.

Jā, es būšu īpaši uzmanīgs ar maskām un distancēšanos pēc otrās Pfizer vakcīnas devas. (OG, mazulīt!)

COVID-19: Pirmajā koronavīrusa gadā viņi mūs brīdināja. Mēs neklausījāmies.

Tomēr šie kadri dod man brīvību. Brīvība doties uz ģimenes sapulcēm. Brīvība doties pusdienās bez bailēm kopā ar citiem vakcinētajiem.

Brīvība uzņemt manā dzīvē savu nākamo audžudēlu un darīt to, nedomājot, vai viņš ienes mūsu mājā vīrusu.

Toreiz asaras lija pār manu seju, līdz pat autostāvvietai un pusceļam uz mājām.

Kad es atgriezos mājās, es biju teksta mašīna. Paldies, Čak, par jūsu pakalpojumu šiem pacientiem. Paldies, Dr Alex Jahangir, par jūsu pakalpojumu Nešvilai kā Metro veselības padomes priekšsēdētājam.

Es nosūtīju īsziņu saviem brāļiem un dažiem tuviem draugiem: Hei, jūs, kadrs Nr. 1 ir grāmatās!

Contents

By Ladmin

https://igamiing.com/
https://ppscexam.com/
https://projectrepublictoday.com/
https://joker81official.net/
https://capturesbykristin.com/
https://www.theabbeycatering.com/wp-content/JOKER81/
https://joker81-2xu.pages.dev/
https://nutritiondepotonline.com/
https://bigcheatsworld.com/
https://joker81.powerappsportals.com/
https://joker81.powerappsportals.com/Slot-Gacor-Maxwin/
https://slotdanajoker81.powerappsportals.com/
https://slotgacorjoker81.powerappsportals.com/
https://joker81-situs-slot-telengkap.powerappsportals.com/
https://slot-gacor-joker81.powerappsportals.com/
https://18-daftar-slot-online.powerappsportals.com/
https://35-rahasia-slot-gacor.powerappsportals.com/
https://joker81-habanero-slot-gacor.powerappsportals.com/
https://joker81-app.powerappsportals.com/
https://joker81-main-portal.powerappsportals.com/
https://joker81-base.powerappsportals.com/
https://joker81rtp.fun/
https://ruslovenet.com/
https://slotmm.powerappsportals.com/
https://slot-mm-maxwin.powerappsportals.com/
https://slotmm.powerappsportals.com/
https://slotmm.pages.dev/
https://mmslot.pages.dev/
https://d-med.pro/Judi-Slot-Online-Terpercaya/
https://7luckslot.net/
https://7luckslot.org/
https://7luckvegas.net/
https://bebaswin.com/
https://mabarjp.net/
https://rtp7luck.net/
https://slot88bebasjp.powerappsportals.com/
https://agenslot77.powerappsportals.com/
https://7luck.powerappsportals.com/
https://7evenluck.powerappsportals.com/
https://innerprod.com/7luck/
https://acai.dms.go.th/7luck/